Copyright © 2014 Кредитный Эксперт

При использовании материалов этой страницы ссылка на credbrok.com обязательна, для интернет-изданий — гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами.

 • Кредитний експерт

Кредит в Україні для фізичних осіб. Що обрати? Частина 1 (кредит готівкою).


Щодня питаннями кредитування цікавляться тисячі українців. У кожного на це свої причини: ремонт, лікування, подорож, купівля нерухомості (авто), форс-мажорні обставини та інше. Але в будь-якому випадку постає питання необхідності вирішення цього питання і бажано на вигідних умовах для себе.

Перше, що турбує - де взяти кредит?

В залежності від необхідної суми грошей, строків, та можливої переплати можна виділити 4 варіанти кредитування:

 1. Кредит готівкою - найбільш розповсюджена форму кредиту, яка розповсюджується через банківські установи. Максимальна сума кредиту - 300 тисяч гривень. Строк - до 60 місяців. Дострокове погашення - присутнє.

 2. Кредитна картка - другий за популярністю кредитний продукт завдяки багатьом перевагам в користуванні та плати за користування кредитними коштами. Максимальний ліміт - 200 тисяч гривень. Строк користування - необмежений. Пільговий період - присутній.

 3. Кредит на картку (активне посилання)- в останні роки масово охоплюючи кредитну галузь, через розповсюдження фінансовими установами. В більшості даний вид позики має короткостроковий характер (до 3 місяців), а висока процентна ставка повязана з дуже лояльними умовами надання позики (з поганою кредитною історією, без офіційного працевлаштування, мінімальна перевірка кредитором).

 4. Кредит під заставу нерухомості (авто) від інвестора - діючий метод вирішення фінансових проблем через необмежену суму в кредиті (в залежності від оцінки застави). Надає можливість отримати гроші на розвиток бізнесу чи вірішення кредитних питань в короткі строки та на взаємовигідних умовах.

Більш детально по кожному з вищезазначених кредитних варіантів ми поговоримо в наступних замітках. .

Друге питання, яке постає на повістці дня - на що саме звернути увагу при отриманні кредиту? Перший вид кредитування -

 1. Кредит готівкою - варіантів не багато, оскільки кредит готівкою в Україні в більшості видають банківські установи (отримавши ліцензію на даний вид фінансових послуг). При порівнянні умов кожного з банків, рекомендуємо звернути увагу на основні моменти:

 • щомісячний платіж - так, ви не помилились, не річний відсоток, не щомісячна комісія, не сума страховки, а саме щомісячний платіж. Саме в порівнянні данного показника, Ви просто і без ускладнень зрозумієте - який з кредитів більш дорогий, який - дешевий. Саме в суму щомісячного платежу відносять тіло кредиту, річний відсоток, щомісячну комісію, страховку та інше. Також можно дізнатися ефективну (реальну) відсоткову ставку, адже в цей показник повинні бути віднесені всі витрати пов'язанні з кредитом.

 • можливість дострокового погашення - важливий момент Вашого кредитного договору, оскільки більшість кредитів сплачуються аннуїтетним способом (однакова сума щомісяця на протязі визначеного строку) і саме від цієї опції залежить чи сплачуватиме Ви відсотки за весь строк дії договору у разі дострокового погашення. Також необхідно перевірити відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення кредиту.

 • пункт про форс-мажорні обставини (ліквідація банку, або визнання неплатоспроможним в тому числі) - Ваші забов'язання у разі настання обставин непереборної сили. Саме в цьому розділі кредитного договору будуть вказані Ваші забов'язання у цих випадках і Ваші ризики при настанні форс-мажору.

 • фіксована сума всіх витратних для Вас показників (річний відсоток, щомісячна комісія та інше) - в розрізі нестабільної фінансової ситуації банки можуть підстрахувати себе цією опцією, тому радимо ретельно перевірити кредитний договір на предмет цього моменту, для того щоб не отримати в будь-який момент більш високу процентну ставку по кредиту.

 • страхування при кредитуванні - особливу увагу необхідно звернути на суму страховки та вид страхування, оскільки це додаткові витрати для Вас, і Ви повинні знати на що йдуть ці кошти, і від чого Ви застраховані.

Звертаючи увагу на всі вищезазначенні моменти і порівнюючи між собою, Ви зможете вибрати дійсно вигідний для Вас кредит, який допоможе вирішити необхідні питання з найменшими втратами для Вас.


Продовження статті "Кредит в Україні для фізичних осіб. Що обрати?", а саме "Частина 2 (Кредитна картка)" очікуйте найближчим часом. З повагою, Ваш Кредитний експерт.

#законпрокредитування #кредит

Просмотров: 0