Copyright © 2014 Кредитный Эксперт

При использовании материалов этой страницы ссылка на credbrok.com обязательна, для интернет-изданий — гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами.

  • credbrok

В Україні видано "теплих" кредитів на 4 млрд. грн.


З 2014 року урядовою програмою скористалися 320 тис. cімей. З початку дії програми "теплих" кредитів українці залучили понад 4 млрд гривень на енергоефективність. Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

"З жовтня 2014 року і до цього дня близько 320 тис. cімей скористалися урядовою програмою "теплих" кредитів на загальну суму понад 4 млрд гривень", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає Держагентство, найбільшою популярністю користується утеплення індивідуального житла. "Цим напрямком програми скористалися близько 210 тис. сімей, залучаючи на енергоефективні матеріали і обладнання 3,5 млрд гривень. Понад 21 тис. приватних домогосподарств отримали в банках 367 млн. ​​гривень на установку твердопаливних котлів ", - відзначили в Держагентстві.

Крім цього, понад тисячу ОСББ та ЖБК (близько 80 тис. сімей), стали учасниками програми і при цьому отримали в банках 178,3 млн гривень на впровадження енергоефективних заходів в багатоповерхівках.

"У цьому році ОСББ особливо активні в питанні енергозбереження. З початку 2017 програмою скористалося 468 ОСББ, залучаючи на енергоефективні заходи понад 100 млн гривень. Це більше, ніж за весь 2016, коли було видано 435 кредитів для ОСББ та ЖБК на загальну суму 61 ​​млн гривень ", - заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.


Джерело: finance.ua

#теплікредити #кредит

Просмотров: 0