Copyright © 2014 Кредитный Эксперт

При использовании материалов этой страницы ссылка на credbrok.com обязательна, для интернет-изданий — гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами.

  • credbrok

Як отримати кредит під заставу нерухомості в Чернігові?


Кредит під заставу нерухомості - один із видів кредитування, який відрізняється меншою ризикованістю для кредитора та більш лояльними умовами для позичальника. Надаючи кредит під заставу нерухомості, кредитор отримує додаткову гарантію повернення кредитних коштів у виді нерухомого майна.

Тобто у випадку коли позичальник порушує умови кредитного договору кредитор має право за рахунок звернення стягнення на іпотечне майно задовольнити свої вимоги. Розуміючи гарантію повернення коштів кредитор надає грошові кошти під менший відсоток ніж під кредит без застави, який є більш ризиковим.

Яку ж суму можливо отримати під заставу нерухомого майна?

Максимальний рівень суми можливої для видачі, по-перше залежить від ринкової вартості майна, яке передається в заставу. До 70-80 відсотків від цієї вартості позичальник може отримати у випадку підтвердження своєї фінансової забезпеченості для своєчасної сплати кредиту. Тобто якщо нерухомість коштує 500 тисяч гривень, клієнт може розраховувати на суму кредиту в розмірі 400 тисяч. Строки такого виду кредитування значно більші ніж у інших видів, що в свою чергу робить їх більш доступними для працюючих людей.

Оформлення кредиту відбувається шляхом підписання договору позики (кредитного договору) та нотаріально посвідченого іпотечного договору. Власником майна після підписання цих договорів залишається позичальник, він же їм і користується як і до підписання. Однак, на час дії іпотечного договору, власник майна не має можливості без згоди іпотекодержателяпродати, подарувати чи зробити будь-яке відчуження даного майна до закінчення строку дії кредиту.

Даний кредит часто виступає помічником при купівлі майна, або при розвитку бізнесу, чи для закриття вже існуючої кредитної заборгованості для збільшення строку кредиту та зменшення відсотку. Але, головною умовою для оформлення такого кредиту в Чернігові чи області є надійний помічник у вигляді професіонала який підготує, перевірить усі необхідні документи, проконтролює всі етапи на шляху до отримання кредиту, та проконсультує по всім важливим питанням.

Наша компанія має все необхідне для того, що б клієнт отримав необхідну суму кредиту та був впевнений в цілісності свого майна, яке буде виступати заставою. Тому, якщо ви плануєте отримати кредит, просто завітайте до нашого офісу, де ви безкоштовно отримаєте повну інформаціно-консультаційну підтримку та вже після цього приймете рішення про необхідність та доцільність кредиту під заставу нерухомості.

#кредитпідзаставунерухомості

Просмотров: 0